wtorek, 30 czerwca 2015

I śniadanie blogerek i blogerów - before Music & Fashion Days 2015

W miniony czwartek miałam okazję zjeść śniadanie w nietypowym miejscu z ciekawymi ludźmi. W Hotelu 500 w Zegrzu wraz z innym blogerami modowymi, lifestyle'owych i kulinarnymi. O nasze kubki smakowe zadbała piekarnia Tradycyjna Piekarnia, cukiernia Sweet HomePodlaska Chata oraz Red Bull. Śniadanie przygotowała dla nas natomiast Sylwia Chrzanowska-Olbryś, uczestniczka III edycji programu MasterChef.
Wydarzenie, w którym wzięłam udział, miało na celu promowanie wakacyjnej imprezy pod nazwą Music & Fashion Days - Zegrze 2015 , która odbędzie się 11-12 lipca oraz 15-16 lipca w Hotelu 500. Serdecznie zapraszam do udziału w tym evencie wszystkich miłośników mody, muzyki i dobrej zabawy na świeżym powietrzu.

W czasie wskazanych dwóch wakacyjnych weekendów Hotel 500 w Zegrzu zamieni się w miejsce tętniące dźwiękami dobrej muzyki, a hotelowe molo stanie się wybiegiem, na którym będziecie mogli zobaczyć kreacje polskich projektantów, takich jak: MiliMoi ArtGallery, TuTu&Shoes, Raspberry i innych.
Dodatkową atrakcją będą z pewnością wybory Miss Lata 2015 i koncerty takich gwiazd jak: E-mail, Inwox, Bombastic, The Lovers, Oxide.
Kolejną niespodzianką będą różnorodne animacje na wodzie, takie jak chociażby przejażdżka motorówką po Zalewie Zegrzyńskim, pokazy sprzętu wodnego, pokaz wyczynowych sportów wodnych.
Na najmłodszych czekać będzie miasteczko zabaw dla dzieci oraz szereg animacji.
Jednym z celów wydarzenia jest też promowanie adopcji psów- podopiecznych Fundacji "Azyl pod Psim Aniołem"
A poniżej porcja zdjęć z blogerskiego śniadania:


10 komentarzy: