środa, 21 grudnia 2016

Madame Kier

Pierwszy dzień zimy postanowiłam przywitać nowym postem. Na przekór aktualnej porze roku wyciągnęłam z szafy rozkloszowaną spódnicę w grochy. Bardzo ją lubię. W lecie świetnie sprawdzała się z trampkami, białym topem i dżinsową kurtką. Nie raz zakładałam ją do klasycznych szpilek i koszuli.
Dziś jednak przedstawiam ją w nowoczesnym i casualowym outficie. Czarna garderoba stanowi idealne tło dla tak oryginalnej spódnicy.
Na stronie Kier znajdziecie wiele ciekawych spódnic utrzymanych w stylu tal pięćdziesiątych. Tworzy je autorka bloga poświęconego modzie ubiegłego wieku. Wszystkie spódnice, które wyszły spod jej igły cechuje ponadczasowy krój, wygoda i to, że świetnie leżą na każdym typie sylwetki. Gorąco polecam. :) 

Na zdjęciach możecie zobaczyć też "stołeczne rajtuzy"(znajdziecie je tutaj). To forma  pozdrowienia stolicy przez łódzki przemysł kreatywny. Powstały bowiem w pończoszniczym zagłębiu- Łodzi. Firma Gabriella przedstawiła na nich warszawskie symbole, tj. syrenka czy Pałac Kultury. Z pewnością mogą stanowić ciekawy pomysł na świąteczny prezent. Na stronie producenta i w sklepach stacjonarnych możecie kupić także "Rajtuzy z Miasta Łodzi"(dostępne tutaj), na których znajdują się z kolei najbardziej charakterystyczne obiekty łódzkiego krajobrazu: brama przy byłych zakładach Izreala Poznańskiego, Tadeusz Kościuszko dumnie stojący na cokole na Placu Wolności, stare fabryki i kominy - symbol potęgi Łodzi.
spódnica KIER (mój model tutaj
kurtka H&M
okulary Solano

11 komentarzy: